Rychlý kontakt

+420 732 266 262
info@firmaperoutka.cz

Prodejna Řečkovice

Po–Pá: 7.00–17.00

 

PRODEJ LIŠT A PROFILŮ

http://www.listy-profily.eu

Technické listy

Přilnavý můstek P 303 Jedná se o zpevňující penetrační nátěr na staré a nové savé podklady, zvyšující přilnavost dalších nanášených vrstev.
Pastová izolace P 302 Jedná se o jednosložkovou, trvale pružnou, bezesparou izolaci proti vodě a vlhku, pro vnitřní použití. Lze ji použít pro izolování v koupelnách, sprchových koutech, vnitřních bazénech apod.
Stavební lepidlo P – 301 EXTRA P 301 EXTRA se používá k lepení obkladů, dlažeb, konstrukčních a izolačních desek s otevřenými póry na všechny běžné stavební podklady, které se nesmršťují. Používá se jak v interiérech tak i exteriérech.
Stavební lepidlo P – 301 FLEX P 301 FLEX se používá k lepení obkladů, dlažeb, konstrukčních a izolačních desek s otevřenými póry na všechny běžné stavební podklady. Používá se na nestabilních podkladech, při pokládání jemnozrnné kameniny a velkoformátových desek a při zapteplování.
Spárovací tmel pro obklady a dlažbu Tmel se používá ke spárování obkladů a dlažeb se šířkou spár do 5 mm (10 mm - typ určený pro širší spáry). Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Stěrková izolace P 302 Jedná se o dvousložkovou, trvale pružnou, bezesparou izolaci proti vodě a vlhku, pro vnitřní i venkovní použití. Lze ji použít pro izolování v koupelnách, sprchových koutech, vodních nádržích, bazénech nebo na izolování teras a balkonů.
Těsnící pás Elastický kaučukový pás pro těsnění spár a trhlin zhotovený ze speciální polypropylenové tkaniny s alkalickou ochranou s kaučukovým nástřikem.
Univerzální stěrka UNIST Stěrka UNIST - je tenkovrstvá omítka vhodná na pěnosilikátové tvárnice a všechny soudržné minerální podklady. Je vhodná pro úpravy stěn a stropů v interiérech.