Česky English
Naše projektyO nás

Zakladatel a majitel 24 hours, s.r.o. působí ve svém oboru na českém a slovenském trhu již od roku 1998. Původně byl kladen důraz na off-roadové akce, závody terénních vozů a promo akce směřující k tomuto tématu. Postupně se však s přibývajícími zkušenostmi začala společnost 24 hours, s.r.o. soustředit i na další obory, hlavně v oblasti reklamních předmětů a reklamního textilu. Mimo to, že se společnost v tomto oboru dostala mezi špičky, což dokládají skvělé reference klientů, však zůstává i nadále věrna tomu, co umí nejlépe a tím jsou jedinečné a exkluzivní off-road a outdoor akce šité na míru.

Společnost 24 hours, s.r.o. je proto rozdělena do dvou základních divizí - reklamní předměty a promo section. Nezbytnou součástí obou divizí je taktéž grafické studio.

Spolupracujeme s mnoha významnými klienty, kterým se snažíme plně naslouchat a zrealizovat tak jakákoliv jejich přání. Dlouhodobá spolupráce s nimi svědčí o tom, jaký důraz klademe na osobní přístup a kvalitu služeb a produktů, které dodáváme. Každému klientovi je přidělen osobní account manager, který je mu plně k dispozici 24 hodin denně. Svým stálým zákazníkům poskytujeme velké slevy na reklamní služby.

Jsme přesvědčeni, že v případě spolupráce nebudete litovat toho, že jste si vybrali právě naši agenturu 24 hours, s.r.o. Pokud Vás tyto řádky oslovily, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – ve dne v noci… jsme tu pro Vás 24 hodin denně!

Tým 24 hours, s.r.o.